Gelimiteerde Kunstprints
Handgesigneerde uitgaven op hoogwaardig papier.

Handgesigneerde uitgaven op hoogwaardig papier.
Als beeldend kunstenaar verken ik de mogelijkheden van mixed media en analoge druktechnieken. Met de gelli plate als basis bouw ik mijn composities laag voor laag op, tot er een beeld ontstaat dat zowel technisch als visueel prikkelt. Het resultaat is een collectie authentieke prints waarbij de textuur het verhaal vertelt.
De prints zijn beschikbaar in een beperkte oplage en worden vervaardigd op hoogwaardig 310 grams Hahnemühle papier. Dit zuurvrije materiaal garandeert een duurzaam resultaat met een diepe kleurweergave. Om de authenticiteit te bevestigen, voorzie ik elk werk handmatig van een signatuur na een laatste kwaliteitscontrole. Je hebt de keuze uit verschillende formaten, van subtiel op A4 tot een krachtig statement op A1.
Materiaal: Papier: Hahnemühle Photo Rag® (100% katoen)
Exclusiviteit: Limited edition van 25 exemplaren, handgesigneerd.
Formaat: A1 (59,4 x 84,1 cm)
Levering: Zonder lijst, verzonden in stevige koker.
Deze collectie wordt wekelijks aangepast en aangevuld. Wil je een afmeting naar eigen keuze? Mail mij!
Naast de gelimiteerde prints worden er geregeld Open Edities aangeboden. Dit zijn prints in kleinere formaten en zonder certificaat en nummering.
Ontdek het aanbod